Послуги

Абонентське обслуговування для юридичних осіб

Абонентське обслуговування для юридичних осіб

Ви успішно пройшли всі етапи реєстрації підприємства, подолавши нетрі бюрократичних і юридичних тонкощів процесу і тепер настав самий час приступити до організації та ведення бухгалтерії так як відповідно до закону бухгалтерський облік на підприємстві ведеться безперервно з дня його реєстрації і до ліквідації. Але правильний і грамотний облік це не тільки вимога законодавства, а й запорука ефективного управління та розвитку бізнесу для якого потрібна чітка, вироблена система бухгалтерського обліку

І саме його власник відповідає за організацію і форму. Можна ввести в штат бухгалтера або навіть цілий відділ на чолі з головним бухгалтером, скористатися послугами фахівця зареєстрованого як підприємця і здійснює таку діяльність, можна скористатися на договірних підставах супроводом обліку у різних фірм, а можна навіть це робити або самому або керівнику підприємства. Ведення бухгалтерії на підприємстві дуже скрупульозна робота, яка вимагає багато часу, уважності, досвіду, знань.

Як бачите варіантів безліч. Так що ж вибрати? Який вид матеріально вигідніше, надійніше, простіше і ефективніше, запитаєте Ви? Самостійна організація процесу, абонентське бухгалтерське обслуговування або ж що-небудь інше. Однозначної відповіді на це питання немає, все залежить від ваших бажань, потреб, можливостей, і ми зможемо Вам допомогти у вирішенні цієї проблеми: розібратися в специфіці вашого бізнесу і вибрати оптимальний варіант.

А для діючих підприємств, кому ведення бухгалтерії здається занадто важким, трудомістким і матеріально затратним процесом, кому здається що утримання штату бухгалтерів або навіть одного є недоцільним рекомендуємо також скористатися допомогою нашої компанії. Бо часом обсяги робіт менше повної завантаженості необхідної штатної одиниці, якій до того ж потрібен і відпустку і лікарняний.

Ті види послуг які ми надаємо в Харкові є ні чим іншим як аутсорсингові бухгалтерські послуги. Такий вид допоможе заощадити Ваші кошти, час, а також подарує спокій і безпеку. Як всім відомо аутсорсинг підвищує ефективність підприємства в цілому і дозволяє використовувати вивільнені організаційні, фінансові та людські ресурси для розвитку інших напрямків або концентрації сил на інших напрямках потребують підвищеної уваги. За помірну суму абонентської плати на місяць Ви отримуєте весь спектр бухгалтерських послуг і зможете назавжди забути про вирішення питань що стосуються бухгалтерії, які ляжуть на наші плечі таких як: організація робочого місця бухгалтера, покупка необхідного програмного забезпечення, контакти з банком і податкової, кадрові питання, лікарняні, відпустки, звіти і багато чого іншого.

Ми надаємо як певні бухгалтерські послуги так і здійснюємо комплексний супровід бізнесу та надаємо юридичні послуги різним компаніям, фірмам, ТОВ тому з нами Ваш бізнес буде під надійним і грамотним захистом і Вам залишиться тільки турбуватися про його подальший розвиток.


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!