Послуги

Абонентське обслуговування фізичних осіб підприємців

Абонентське обслуговування фізичних осіб підприємців

Відкрити власну справу з нуля не так легко, як іноді здається, а більшість підприємців-початківців навіть не знають з чого саме потрібно почати і яку сферу діяльності вибрати. Однак і в умовах кризи завжди можна знайти і здійснити прибуткову стратегію що багато доводять на своєму особистому прикладі. Перш за все необхідно відштовхуватися від наявних особисто у вас знань і досвіду, професії або, по крайней мере, просто інтересів, тільки в цьому випадку можна розраховувати на успіх. При виборі ніші варто знати, що бізнес головним чином поділяється на три найголовніших сфери - виробництво, торгівля і послуги. Але незалежно від того яку з них ви виберете або вже вибрали вам в будь-якому випадку має бути його «розкручувати», витрачати безліч сил, часу і енергії на пошук постачальників і покупців, оренду приміщення, закупівлю товару, обладнання. При необхідності, залучати до роботи друзів, родичів, задіяти особисті зв'язки і знайомства.

Проблем і їх рішень безліч, а до них ще додається реєстрація ФОП, необхідність грамотного ведення книги обліку, нарахування заробітної плати, лікарняних і відпусток, сплати податків, подання звітності. Можна, звичайно, на додаток до всіх перерахованих вище завдань ще почати вивчати бухгалтерський облік, стати бухгалтером і все робити самостійно, стежити за змінами в законодавстві що до слова в нашій країні відбувається нерідко, але слід пам'ятати що не здача звітів в установлений термін, будь-які помилки навіть «копійчані» можуть коштувати дорого - сотень і тисяч гривень. А ось відволікаючись на бухгалтерію і займаючись незнайомим і незрозумілим вам справою можна упустити що-небудь важливе в своєму бізнесі і отримати збитки.

Саме тому початківці так і діючі підприємці вирішують передати ведення бухгалтерського обліку досвідченим і знаючим в цій справі, користуючись послугами бухгалтера або компаніями надають бухгалтерські послуги яких в Харкові налічується чимало. І правильно роблять, адже вони зосереджуються на розвитку улюбленої справи заробляючи при цьому більше.

Ставши нашим клієнтом і довіривши нам абонентське обслуговування, ми позбавимо Вас від проблем і турбот, а на себе візьмемо зобов'язання і відповідальність за ведення, постановки, відновлення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і багато чого іншого, а також малоприємні спілкування з контролюючими органами і все це за адекватну за мірками Харкова плату.

З вартістю ведення ФОП і видами надаваних нами послуг ви можете ознайомитися тут.


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!