Послуги

Адвокат Харків

Хто такий адвокат і чим він відрізняється від юриста?

Практика часто показує, що люди не можуть зрозуміти, хто ж такий адвокат і юрист, в чому їх принципова відмінність. Багато в них не бачать будь-якої різниці і цілком обгрунтовано так як для більшої частини юридичних проблем, що виникають у повсякденному житті, кваліфіковану допомогу в Харкові може надати і юрист і адвокат. Але є і відмінності в зв'язку з якими буде складно зорієнтуватися і звернутися до потрібного фахівця для захисту своїх прав. Єдине, що об'єднує дві ці професії - це надання правової допомоги людині і захист його інтересів. В іншому, специфіка вимог до адвоката відрізняє його від інших професій в юридичній сфері.

Отже, адвокат - це фахівець, прямими обов'язками якого є захист прав та інтересів, як окремої людини, так і організацій в суді. Дана професія передбачає відновлення справедливості і захист законних прав своїх клієнтів. Адвокат залежить виключно лише від закону, а не від особистих інтересів. Діяльність адвоката регулюється законодавством, на відміну від того ж юриста. Як наслідок, до першого - закріплюються вимоги, яким він повинен відповідати. Для того, щоб здійснювати свою діяльність, юристу необхідно лише юридичну освіту. Адвокату ж слід отримати свідоцтво для заняття відповідним видом діяльності. Для отримання даного документа, адвокат повинен мати досвід роботи в юридичній сфері, скласти кваліфікаційні іспити, пройти стажування, скласти присягу. Як бачимо, вимоги досить серйозні.

Адвокатська діяльність регламентується нормативно-правовими актами, наділений певними правами і має обов'язки, невиконання яких тягне за собою відповідальність. Крім того, адвокат наділяється таким потужним «інструментом», як адвокатська таємниця. Це означає, що звернувшись за допомогою, вся інформація, яку Ви надали своєму захиснику, буде конфіденційною. Це ще одна відмінна риса від юриста.

Звернемо Вашу увагу, що можливості адвокатської діяльності значно ширше, ніж у юриста. Наприклад, в кримінальному процесі захисником може бути виключно лише адвокат. А зміни в законодавстві України припускають, що з 1 січня 2019 роки тільки адвокати зможуть здійснювати представництво осіб в судах першої інстанції.

Адвокат спеціалізації

Адвокати в Україні і зокрема Харкові діляться на дві основні спеціалізації:

  • • Кримінальна. Сюди відносяться фахівці, які ведуть справи з убивств, нанесенням тілесних ушкоджень, крадіжок і т.д. Вони чітко знають кримінальне законодавство і всі нюанси кримінального процесу,
  • • Громадянська. Фахівці в цій галузі працюють в господарській, сімейній, трудовій, земельної, а також інших сферах.

Є адвокати в Харкові, які ще більше звужують коло сфери своєї діяльності, наприклад, займаються тільки спадковими справами, аліментами, розлученнями і т.д.

 

Адвокат г. Харьков. Проблема вибору

Перед людьми постійно стоїть не легкий вибір - потрібен професійний, відповідальний, що знає всі тонкощі законодавства і бажано прийнятний за ціною адвокат. І цей нелегкий вибір в результаті обов'язково виправдає себе адже хороший адвокат у Харкові - це запорука правильного вирішення спору і ефективного захисту прав громадян.

Юридична компанія «Алібі» пропонує послуги адвоката (Харків, Київ), який відповідає таким вимогам:

  • • Професіоналізм. Це головне якість, якою повинен володіти фахівець у своїй сфері. Саме від нього залежить результативність та ефективність при захисті прав і свобод людини. Хороший адвокат повинен передбачити всі варіанти юридичних наслідків в конкретній справі.
  • • Оперативність. Наші фахівці цінують час своїх клієнтів, тому максимально швидко приступають до надання правової допомоги. Своєчасне надання адвокатських послуг є гарантом успішного вирішення проблеми для клієнта.
  • • Робота виключно на результат. Погодьтеся, що нікому не важливий процес виконання і використовуються методи. У будь-якому випадку, важливий результат. При цьому, він повинен бути продуктивним. Звертаючись в нашу юридичну компанію, Ви можете спокійно займатися своїми справами і не турбуватися про результат нашої роботи.
  • • Розуміння клієнта. Спілкуючись з нашими клієнтами, ми детально вивчаємо існуючу проблему і вникаємо в усі деталі для того, щоб вирішити навіть найскладнішу задачу на користь клієнта.
  • • Конфіденційність. Вся інформація, отримана в ході роботи, не розголошується ні за яких обставин.

Для отримання будь-якої правової допомоги телефонуйте або завітайте до нас в офіс в м Харків.


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!