Послуги

Адвокат з розлучень Харків

Адвокат з розлучень Харків

Навіщо потрібен адвокат під час розлучення?

Статистика, проведена за останні роки, говорить про те, що 60-70% шлюбів розпадаються в перші 5 років спільного життя, а щороку розпадається близько 20% від кількості укладених за рік і Харків не виняток. Безумовно, розірвання шлюбу є простою процедурою. Але це, якщо мова йде про обопільне розлучення без наявності дітей і спільного майна. Тоді все вирішується швидко через будь-який районний РАГС Харкова. В інших випадках, які передбачені законодавством, шлюборозлучний процес відбувається в судовому порядку.

Отже, адвокат з розлучень - це юрист, який спеціалізується у вузькому профілі сімейного права, а саме, розірвання шлюбу. Даний фахівець може бути просто необхідний в тих випадках, коли людина опинилася у важкій життєвій ситуації і його життя в родині на межі руйнування. Отже, прийняти адекватне і правильне рішення в певній ситуації допоможе адвокат. Згідно з чинним законодавством нашої держави, розлучення через суд здійснюється за наявності таких обставин:

  • • Наявність неповнолітніх дітей.
  • • Вагітність дружини.
  • • Розділ майна або ж будь-які претензії щодо спільної власності.
  • • Інші обставини.

Адвокат з розлучень Харків

Чи можливо розлучитися без участі адвоката?

Багато хто вважає, що розлучення можливий без допомоги адвоката. Ця думка є помилкою. Розлучитися без нього звичайно можна, але саме за участю цього фахівця розлучення може пройти з потрібними для Вас результатами. Наприклад, у багатьох виникає питання: як розлучитися з чоловіком або дружиною і зберегти свою квартиру або автомобіль? Така проблема дуже поширена, адже в більшості випадків, кожен з подружжя претендує на більшу майно, ніж йому належить. Адвокат з розлучень юридичної компанії Алібі знаходиться в Харкові може посприяти врегулюванню розділу спільної власності. Відзначимо дуже важливий нюанс, що суд має право не в рівних частинах розділити майно. Тобто одному з подружжя дістанеться більше, а іншому менше і вгадати, яка ж частина залишиться кожному після рішення суду, неможливо. Хороший адвокат знає всі підводні камені при розділі майна: наводить докази, які суттєво вплинуть на остаточне рішення. Саме принцип змагальності в даній ситуації допоможе зберегти необхідну його частину.

З ким залишаються діти після розлучення?

Безумовно, якщо подружжя прийшло до взаємної згоди щодо того, з ким будуть проживати діти, то вирішувати це питання в суді немає необхідності. Але досить часто, мати і батько не можуть прийти до єдиного знаменника. В такому випадку, слід відштовхуватися від багатьох факторів, які впливають на остаточне рішення по проживанню дитини. Це:

  • • Вік дитини.
  • • Ступінь прихильності до одного або іншого з батьків.
  • • Виконання батьками своїх безпосередніх обов'язків.

Існує безліч інших обставин, які можуть вплинути на судове рішення. Саме для цього і потрібен адвокат з розлучень, який зможе все передбачити і розрахувати можливі ризики.

Надання адвокатських послуг з розлучень

Якщо Ви вирішили розлучитися, але не знаєте з чого почати і що робити далі, адвокати юридичної компанії «Алібі» міста Харкова готові прийти до Вас на допомогу. Наші адвокати мають досвід в судових розглядах при розірванні шлюбу. Всі питання, що цікавлять щодо подальшого проживання дитини, розділу майна, аліментів і т.д. вирішуються швидко і ефективно. Доводи в Вашу захист будуть надані професійно і переконливо, завдяки чому, суд винесе те рішення, яке буде прийнятно саме для Вас. Звертайтеся до нас! . м Харків, провулок Театральний, 4 (Бізнес-Центр Поема), тел. 050-13-05-666, 067-13-05-666


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!