Послуги

Сімейний адвокат Харків

Сімейний адвокат Харків

Специфіка роботи адвоката по сімейних справах

Сімейний адвокат - це юрист, який спеціалізується на сімейному законодавстві, має відповідне посвідчення, що дає право на заняття своєю діяльністю. Також він має досвід у зазначеній сфері. Одну з найбільших частин у громадянській галузі складають сімейні справи. Такі фахівці допоможуть вирішити Вам проблеми, які виникли в сім'ї: щодо усиновлення, розлучення, встановлення аліментів, поділу майна і багато іншого. Сімейний адвокат, який займається вузькопрофільних напрямком, є дуже затребуваним не тільки в Харкові, але і в інших регіонах України так як за статистикою щороку розпадається близько 20% шлюбів розпадається. Наприклад, в місті Харкові з більш ніж 16000 в'язнів у 2016 році шлюбів розпалося 3034.

Досить часто, люди думають, що вказаний фахівець потрібен виключно лише для розлучень або суперечок по майну. Однак, це помилкова думка. Його діяльність поширюється на більш значне коло питань. Сімейний адвокат дуже актуальне для вирішення конфліктів в досудовому порядку. Якщо ж не вийшло прийти до єдиної думки, адвокат уважно вивчить ситуацію, що склалася, збере потрібні докази, документи і знайде правильне рішення з подальшим відстоюванням Ваших інтересів в суді Харкова.

Критерії вибору професіонала

Якщо Вам знадобився фахівець у вирішенні спору в сім'ї, то при його виборі слід звернути увагу на деякі особливості. До них відносяться:


• Наявність значного досвіду і практики в вирішенні подібних суперечок. Професіонал швидко орієнтується в практиці певної категорії справ у конкретному населеному пункті, зокрема, в Харкові. Досвід повинен бути в сімейної галузі. Наприклад, адвокат у кримінальних справах, навряд буде добре знається на сімейній галузі і навпаки.

• Про професійні якості говорять позитивні результати роботи і довірливе ставлення людей.

• Варіації оплати послуг, що надаються. Це питання бажано обговорити при першому спілкуванні з фахівцем.

Гарного адвоката можна відразу ж розпізнати при першому спілкуванні. Він, безперечно, уважно вислухає клієнта, задасть всі питання, які мають важливість для процесу. Справжній професіонал повністю вникає в суть проблеми, розуміє всі тонкощі ситуації, що склалася, емоційний стан людей, прораховує різні дії на кілька кроків вперед для отримання успішного результату в результаті.

Юридична компанія «Алібі надає послуги сімейного адвоката в Харкові. Крім перерахованих вище якостей, наші фахівці є хорошими психологами, які розуміють важливість і цінність осередку суспільства і серйозність шлюборозлучного процесу. Дана риса наших фахівців дозволяє повністю перейнятися ситуацією клієнта, а значить, ефективно допомогти у вирішенні конкретного спору.

5 фактів про нашу діяльність

Перед тим, як звернутися до нас за послугами сімейного адвоката, рекомендуємо ознайомитися з фактами про нас:

• Фахівці, які мають безцінну практику представництва в суді.

• Повна відповідність спеціалізації.

• Показник виграшу по сімейних спорах дуже високий.

• Відсутність збільшення вартості в процесі роботи.

• Гарантія чіткого виконання всіх зобов'язань, порядності, оперативності, таємності інформації.

Пріоритет роботи юридичної компанії «Алібі» - це позитивне вирішення питання в найкоротші терміни.


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!