Послуги

Створення алібі

Створимо Алібі

Ваша фантазія - наше втілення


 • Cтворення алібі

Cтворення алібі

Кожен хоча б раз мав потребу в алібі. Наприклад, щоб потай від дружини спокійно відпочити з друзями на футболі? Бажаєте позбутися підозр дружини в зраді? Потрібна відмазка в школі? Шукайте спосіб виправдатися на роботі за прогул? Вирішили провести вихідні без сім'ї? Звертайтеся!

Фахівці юридичної компанії «Алібі» докладають максимум зусиль щоб зберегти сімейні відносини, врятувати теплі приятельські стосунки між друзями, зберегти робоче місце і відводять необгрунтовані підозри.

Розробляємо індивідуальний стратегічний план для збереження взаєморозуміння і щастя в будинку, в якому не сумніватиметься навіть самий недовірливий людина. Для цього ми використовуємо всі законні хитрощі, зокрема монтаж фотографій і відео, які доведуть, що Ви були там де необхідно. Дзвінок з фірми, з поліції, з лікарні, офіційні запрошення на бізнес зустрічі, банкети, прийоми і багато іншого.

Наше завдання при створенні алібі - змінити саме безвихідне становище в зразкову ситуацію.


 • Виявлення подружньої невірності

Виявлення подружньої невірності

Є підозри, сумніви що чоловік зраджує? Хочете дізнатися правду і не жити в невіданні? Юридична компанія "Алібі" в цьому Вам допоможе. Ми перевіримо Вашу другу половинку, зберемо необхідну інформацію про життя вашої дружини / чоловіка. Що дозволить дізнатися чи зраджує чоловік чи ні.


 • Повернення дружини / чоловіка в сім'ю

Повернення дружини / чоловіка в сім'ю

Кожна людина не ідеальний. Тому навіть найщасливіші сім'ї можуть зіткнутися з труднощами побуту, зради або просто несумісністю характерів які призводять до краху відносин. Нерідко один з подружжя хоче повернути дорогих і коханих йому людей - сім'ю. Але самостійні дії не завжди призводять до очікуваного результату і нерідко погіршують ситуацію. На заваді можуть стати Ваші емоції, гордість, що накопичилася образа. Нашій компанії не раз вдавалося втілити щасливе повернення дружин і чоловіків в сім'ю. Не втрачайте надію, звертайтеся в юридичну компанію "Алібі". Ми допоможемо не тільки безболісно повернути Вам сім'ю, а й зміцнити сімейний союз.


 • Перевірка інформації про майбутнє нареченого / нареченої

Перевірка інформації про майбутнє нареченого / нареченої

Володієш інформацією - володієш світом! Нерідко кожен з нас намагається перевірити і покопатися в конфіденційному минуле своєї другої половинки. Багато статусні люди створюють сім'ю лише після того як дізнаються минуле коханої людини. Або можливо для батьків важливо з ким з'єднує узи їх чадо. Чи плануєте створення сім'ї? Хочете бути впевнені що минуле обранця / ци не зруйнує ваше майбутнє? Хочете знати все про життя до Вас? Немає нічого неможливого! Ми надамо Вам інформацію, використовуючи при цьому різні законні методи її одержання. При цьому людина ніколи не дізнається про те, що його перевіряли. Дана послуга дозволить Вам бути впевненим при виборі другої половинки в якому не буде місця сумнівам і підозрам.


 • Допомога батькам у контролі за дітьми

Допомога батькам у контролі за дітьми

Будь-які батьки бажає своїм дітям найкращого і застерігають від можливих помилок. Але і це не гарантує, що дитина не потрапить під вплив поганої компанії. Перехідний вік, постійна зайнятість батьків або надмірний контроль, небажання впускати Вас в свій особистий простір призводить до негативних наслідків. Дитина може потрапити в погане оточення, перейняти шкідливі звички. Звичайно важливо володіти детальною інформацією про життя дітей щоб їх контролювати. Але пам'ятайте що самостійні спроби налагодити відносини або стеження можуть порушити довіру і все погіршити. Тому якщо ви мало знаєте про спосіб життя Вашого дитя, або підозрюєте що його замкнутість і небажання спілкуватися це результат поганого впливу вулиці, варто звернутися до нас. Ми надамо повну інформацію про те де, з ким і як він проводить час. Також складемо свої варіанти як налагодити відносини.


 • Перевірка персоналу (впровадження співробітника)

Перевірка персоналу (впровадження співробітника)

Кожен керівник прагне створити команду висококваліфікованих фахівців. Це запорука успішного бізнесу. Наша рекомендація власникам фірм і компаній час від часу перевіряти рівень надійності своїх співробітників. Для цього "Алібі" використовує легальні методи в перевірці персоналу, в тому числі при рекрутингу, яка не понесе за собою втрату цінних кадрів. Ми розробимо оптимальний варіант за рішенням ситуації, що склалася.

Якщо виникли підозри щодо існуючого персоналу, ви сумніваєтеся в їх сумлінності? Наша компанія усуне проблему найкращим для Вас способом.


 • Захист репутації. Cтворення іміджу

Захист репутації. Cтворення іміджу

Вас не поважають на роботі або хтось думає що ви не настільки крутий, щоб влитися в колектив? Співробітники сміються над Вами, що ви досить довгий час самотні і не здатні спокусити красуню? Ваші завзятості і старання не помічає керівництво? Якщо у Вас погана репутація на службі або в колі знайомих, то ми допоможемо змінити її, відновивши честь і гідність. Створимо Вам новий імідж і допоможемо стати краще в очах колег і знайомих.


 • Перевірка чужого алібі

Перевірка чужого алібі

Ви вважаєте що Ваша друга половинка, дитина, співробітник розповідає Вам казки і байки, а можливо чоловік або дружина зраджує і завели любовну інтрижку? Ви не вірите йому, вважаєте його історію вигадкою, обманом заснованому на недостовірний алібі і бажаєте це перевірити. Наша компанія вивчить чуже алібі.

Перевірка алібі здійснюється для підтвердження або спростування використання даного алібі конкретної людини в суді, у слідчого, а так само в інших сформованих життєвих ситуаціях.


 • Тимчасовий тато, подруга, наречений, дитина

Тимчасовий тато, подруга, наречений, дитина

Любіть активно проводити час, гуляти в компанії, проводити світські бесіди, але у Вас немає відповідного супутника? Ми вам допоможемо знайти друга, дівчину, дружину і навіть дитину на годину або вихідні!

Папа на годину

Наш працівник посидить з дитиною, зробить уроки, добре проведе час, сходить на батьківські збори в якості тата. Втілить Вашу легенду про тата моряка далекого плавання.

Друг напрокат

Немає часу на спілкування? Складно бігав із людьми? Потрапив в новий колектив і тебе мучать допитами про твоїх друзів і твоєму времяпровождении? Боїшся зізнатися про свою самотність? Потрібні знайомі і друзі? Компанія алібі надасть друзів або кращого друга з яким цікаво поговорити, добре провести час, не соромно показатися на очі знайомим, співробітникам.

Супутник для супроводу на заходи

Нещодавно розлучилися з другою половинкою? На носі грандіозний захід де важливо бути з парою? Батьки насідають питанням про хлопця / дівчини? Хочеш похвалитися перед друзями другою половинкою, але у тебе її немає? Ми надамо друзів, супутницю чи супутника напрокат для того щоб заходи пройшло так, як Ви задумали.

Шопер (стиліст) на годину

Походи по магазинах викликають шок? Не знаєш тенденцій моди або хочеш поміняти стиль? Бракує погляду фахівця? Скористайся послугами фахівця, який допоможе вам швидко і з користю пробігтися по магазинах.

Чоловік на годину

Часто стикаєтеся з побутовими проблемами, у Вас потік кран, прорвало трубу, полку зірвалася з петель? Потрібні міцні чоловічі руки? Тоді Вам точно необхідний чоловік на годину!


 • Оригінальне освідчення в коханні

Оригінальне освідчення в коханні

Ваша друга половинка вже давно мріє отримати заповітне кільце, сказати Вам "Так", ставши вашою дружиною або чоловіком? Ви не знаєте як втілити дівочу мрію дитинства і хочете щоб Ваш день запам'ятався на все життя. Чи не можете втілити свою ідею в реальність? Через складні організаційних моментів підготовка завжди займає багато сил, енергії, емоцій. Зробіть Ваш день ідеальним та надайте організацію фахівцям. Компанія "Алібі" складе на вибір кілька сценаріїв речення, вибере обстановку, місце проведення. Ми зробимо цей день незабутнім і оригінальним.


 • Безболісне припинення відносин між парою / подружжям

Безболісне припинення відносин між парою / подружжям

Ваші відносини на межі розриву, зайшли в глухий кут, вичерпали себе, постійні конфлікти і сварки, вічні розбіжності і ось ... нічого не можна склеїти, відносини канули в прірву, все тепле між Вами зникло? У відносинах панують холод і роздратування?

Ваші відносини перейшли в стадію дружби? Ви боїтеся заподіяти біль людині, який був з Вами і не один раз підтримував Вас у важку хвилину або у всіх Ваших починаннях і не знаєте як це пережити? Ваша половинка стала для Вас в якомусь роді близькою людиною, але Ви більше ставитеся до неї / нього як до сестри / брата? Наша компанія допоможе зберегти Вам теплі відносини, залишитися друзями або просто красиво, без жодних образ безболісно піти з життя людини, якого ви не любите. Юридична компанія «Алібі» допоможе Вам поставити крапку у стосунках, поставити її красиво раз і назавжди.


 • Алібі для безробітних

Алібі для безробітних

Втратили роботу і не хочете що б хтось про це дізнався? Поки Ви розсилаєте резюме і ходите на співбесіди, Ваші близькі і колишні колеги вважають, що Ви просто поміняли місце роботи. Новими візитками, адресою електронної пошти забезпечує агентство. Хочете зберегти імідж успішної людини »перед друзями, коханою людиною, довести батькам що Ви не порожнє місце, а самостійні і успішні. Ми створимо Вам всі умови що б залишатися успішним і не втратити себе в очах своїх близьких!


 • Створення видимості добробуту або, навпаки, крайньої бідності клієнта

Створення видимості добробуту або, навпаки, крайньої бідності клієнта

«Клянуся любити тебе в горі і в радості, в багатстві і в бідності, у хворобі і в здоров'ї, поки смерть не розлучить нас», - дане вираження не раз згадують заможні чоловіки і жінки, адже кожен хоче зустріти воістину порядну і люблячу другу половинку , яка не залишить свого партнера, якщо нагряне криза або біда. Хочете убезпечити себе, перевірити щирість, доброзичливість і порядність людей які Вас оточують? Створення добробуту або бідності клієнта кращий спосіб перевірки Вашого оточення. Вам можуть підігнати до будинку шикарний автомобіль і організувати проживання в палаці або надати в користування старий, побитий «Запорожець» і скромну квартирку. Після цього залишається побачити реакцію оточуючих і зробити про них висновки для себе.


 • Поліграф (детектор брехні)

Поліграф (детектор брехні)

У Вас виникли підозри в несумлінності вашого співробітника? Ваш бізнес залежить від порядності колективу або ви керуючий, власник фінансової компанії? Боїтеся впустити в свій будинок няню для дитини, хочете дізнатися на скільки правдива інформація міститься в її анкеті, резюме, рекомендації? У ваших стосунках виникло не довіру, хоча кохана людина стверджує що він завжди був вірний Вам? Юридична компанія «Алібі» допоможе знайти Вашого людини або викорінити зрадника!

 • Психологічна допомога

Психологічна допомога

 • • Позбавлення від емоційного і фізіологічного дискомфорту

Деяким подій і обставин в житті, через які звертаються за кваліфікованою юридичною допомогою, часто супроводжують стреси, страхи, порушення сну, неврози, депресії та інші негативні відчуття. Людина в такі періоди швидко виснажує ресурси свого організму, що може проявлятися у вигляді неприємних для нього симптомів.

Відновлення та навчання підтримувати стабільне, збалансоване стан для прийняття відповідальних рішень і здійснення рішучих дій.

 • • Відновлення гармонійного і цілісного світовідчуття

Часом деякі події в житті сприймаються як загрозливі, ворожі чи драматичні. Знецінюються звичні особистісні та матеріальні цінності. Руйнуються ідеали і звичні зв'язку.

Допомога в здобутті чіткого уявлення про стан активів цей період події

 • • Чи не бути частиною проблем, а стати частиною їх вирішення

Від виникнення проблем ніхто не застрахований. Разом з тим згубно бути в ролі жертви, і перебувати в проблемі більше розумно покладеного періоду. Інакше життя стає проблемою. Проблеми мають властивість притягувати проблеми.

Допомога в прагненні змінити ставлення до проблем як руйнують життя і навчання отримувати з цього користь.Прайс-лист
Ці лапки нічого не брали! Cтворення алібі

Ці лапки нічого не брали! Cтворення алібі

Створимо алібі на всі випадки життя. Ваша фантазія - наше втілення.


Створимо алібі


Cтворення алібі

Cтворення алібі

Поки ви п'єте квас, ми працюємо над вашим алібі!


Створимо алібі


Виявлення подружньої невірності

Виявлення подружньої невірності

Підозрюєте чоловіка або дружину в зраді. Ми виявимо подружню невірність законними методами.


Створимо алібі


Зростають роги? Виявлення подружньої невірності.

Зростають роги? Виявлення подружньої невірності

Є підозри, сумніви що дружина зраджує? Хочете дізнатися правду і не жити в невіданні? Підозрюєте дружину в зраді. Ми виявимо подружню невірність законними методами.


Створимо алібі


Допомога батькам у контролі за дітьми

Допомога батькам у контролі за дітьми

Діти ростуть, проблем додається. Допоможемо батькам у контролі за дітьми.


Створимо алібі


Перевірка чужого алібі

Перевірка чужого алібі

Перевірка чужого алібі.


Створимо алібі


Перевірка персоналу

Перевірка персоналу

Перевірка персоналу. Самостійна стеження за співробітниками не дає результат? Ми перевіримо на сумлінність: судимості, поліграф, впровадження співробітника.


Створимо алібі


Немає поганої репутації

Немає поганої репутації

Створимо новий імідж, допоможемо стати краще в очах колег і знайомих. Захист репутації.


Створимо алібі


Повернення чоловіка / дружини в сім'ю

Повернення чоловіка / дружини в сім'ю

Ми допоможемо не тільки безболісно повернути Вам сім'ю, а й зміцнити сімейний союз.


Створимо алібі


Перевірка інформації про майбутнє нареченого / нареченої

Перевірка інформації про майбутнє нареченого / нареченої

Ми надамо Вам інформацію, використовуючи при цьому різні законні методи її одержання.


Створимо алібі


Примітка

Вищезазначені послуги можуть бути надані виключно після ознайомлення з вказаним нижче текстом:

Юридична компанія Алібі при наданні зазначених послуг керується Конституцією України та чинним законодавством України, в зв'язку чим не допускає:

- підробки або використання або збуту документів / печаток / штампів / бланків, які видаються або засвідчуються будь-якими реєстраторами, нотаріусами, суб'єктами господарювання, органами державної влади, місцевого самоврядування;
- використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації;
- втручання / перешкоджання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж, мереж електрозв'язку, в т.ч. з метою збуту та розповсюдження інформації, що зберігається в даних пристроях;
- провокації / дачі хабара, інший неправомірної вигоди;
- порушення недоторканності житла;
- порушення таємниці листування, телефонних розмов, кореспонденції;
- порушення недоторканності приватного життя, в т.ч. незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди;
- інших неправомірних / незаконних дій.

Юридична компанія Алібі надає дані послуги з метою створення і збереження сім'ї, зміцнення дружніх відносин, уникнення конфліктів і насильства, піднятті впевненості в собі і оточуючих, мирного співіснування людей.

В результаті надання зазначених послуг створюється об'єкт інтелектуальної власності, права на який належать Юридичної компанії Алібі і який не може бути використаний і подаватися як доказ чого-небудь органам державної влади, місцевого самоврядування, фізичним і юридичним особам.

Юридична компанія Алібі надає дані послуги з урахуванням культури, традицій і менталітету суспільства, на межі морально-етичних міркувань і не несе будь-якої відповідальності за дії з надання даних послуг, їх наслідки та просить їх розглядати як соціальне і соціологічне дослідження і як розіграш спрямований на благо розвитку суспільства.

Юридична компанія Алібі Харків.

Зв'яжіться з нами, і ми створимо сценарій, який повністю виправить становище, створимо Вам будь-алібі на благо !!!

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!