Новости

Суд арештував коробку з сухарями, куди заховали хабар для судді Віталія Озерова

10.09.2018 20:00Источник: Медиа портал «Алиби»

За клопотанням НАБУ суд арештував коробку з сухарями, вилучену у приміщенні Старобільського суду Луганської області. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду Києва.

16 серпня суддю Старобільського суду Віталія Озерова викрили начебто на отриманні 10 200 гривень за не притягнення особи до адмінвідповідальності за фактом керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння і повернення водійського посвідчення.

Того ж дня було проведено обшук у технічному приміщенні суду і вилучено картону коробку, частково заповнену сухарями, із написом «Сухарі до кави до чаю, смачного бажаю», яка постановою детектива визнана речовим доказом.

Як стверджує детектив, коробка з сухарями містить на собі відомості, які можуть бути використані як доказ фактів та обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.

У рішенні Вищої ради правосуддя про відсторонення судді сказано, що громадянин залишив гроші в цій коробці за вказівкою Озерова.

Суд наклав арешт на коробку з сухарями із забороною відчуження, розпорядження та користування.

Крім того, вдома у судді вилучили 1805 доларів, 11 тис. грн гривень каблучку жовтого кольору інкрустовану тринадцятьма прозорими камінцями. Ці речі також арештовані з метою забезпечення можливого покарання у вигляді конфіскації.

30 серпня ВРП відсторонила суддю Озерова до 20 жовтня.

Згадайте новину: Екс-співробітника ГПУ, Володимир Чепурний визнав хабар , оштрафували

Фото: Судовий репортер

Форма обратной связи:

Вы не ввели имя
Вы не ввели контакты
Вы не ввели контакты
Вы не ввели сообщение

Все поля обязательны к заполнению

Ваше сообщение успешно отправлено

В ближайшее время с Вами свяжется специалист нашей компании и ответит на вопросы.

Спасибо за обращение!