Консультації

Поширюється тільки на одне конкретну фізичну особу, вказане клієнтом у формі консультацій, письмовій правової позиції, підготовки позовів, апеляцій, касацій

За умови одноразового замовлення даним клієнтом однієї юридичної послуги на суму 10 000 грн. и більше

Під скасуванням мається на увазі подача заяви про скасування судового наказу, який в разі невідповідності законодавству може бути скасований судом

За умови, що зарплата штатного юриста перевищує 10 000 грн.

Акція не поширюється на місто Київ і місто Харків

Оплата здійснюється в разі перегляду одного рекламного ролика не менше 50 000 особами на каналі YouTube

Під рішенням не на користь клієнта мається на увазі рішення ЄСПЛ або міжнародного комерційного арбітражу

За умови задоволення судом позовної заяви клієнта

Є акцією юридичних послуг. Чи не є рекламою лікарських препаратів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації

За умови одноразової оплати 9 місяців абонентського юридичного обслуговування

Акція не поширюється на Харків і Харківську область. У разі винесення судом рішення про позбавлення водійських прав - повертаємо клієнту гонорар юридичної компанії назад в розмірі 1500 грн.

Тепер можливо оплачувати послуги банківською карткою прямо в офісах юридичної компанії

Ми підтримуємо послугу оплата частинами ПриватБанку

Надаємо розстрочку оплати

Більше

350

вирішених
кримінальних справ

Більше

700

вирішених
цивільних,
адміністративних
та господарських справ

Більше

4000

консультацій

Більше

4001

задоволенних
клієнтів

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!

Юридичні послуги Харків

Правова допомога на сьогодні є однією з найбільш затребуваних послуг в Україні. За юридичною допомогою з кожним днем звертаються все більше людей і причини цього як низька правова освіченість населення, так і складність правових відносин з повсюдними бюрократичними перепонами. Юридичні послуги в Харкові особливо актуальні сьогодні, коли буквально від кожного чиновника має бути оформлена юридично грамотно і ненав'язливо домагатися виконання його повсякденної роботи, винесення правильних рішень і справедливого ведення справ. До нас також звертаються клієнти не тільки для боротьби з незаконними рішеннями різних чиновників усіх інстанцій, перевіряючих структур і інших гвинтиків влади, дуже актуально вирішення проблем бізнесу, виконання боргових зобов'язань, допомога в юридичному супроводі діяльності компаній, розпорядженні майном і навіть просто сімейні суперечки, де по ту сторону барикад звичайні люди, дрібні підприємці і навіть члени сім'ї. Актуальність грамотних юридичних послуг в Харкові підтверджується щодня повсюдно, скасування рішень органів виконавчої влади, анулювання результатів перевірок, супровід справ в суді, вирішення сімейних і господарських спорів - юридична допомога тільки в цих напрямках необхідна людям буквально кожен день і ми ті, хто більш ніж здатні її надати.

У сучасному світі вже давно склалася необхідність в вузькоспеціалізованих фахівців, що займаються лише своїм напрямком, і в цьому напрямку їх результати будуть найкращі. Візьмемо, наприклад, лікарів, де кожен поверхнево знає основи, але він дуже прискіпливо вивчив і добре практикує тільки в одному певному напрямку. Така ж ситуація склалася і в юридичному світі, де особливо цінуються фахівці одного напрямку, де їм не буде рівних, і тут ймовірність їхнього успіху наближається до 100%. Спеціаліст кримінального права надасть вирішальну допомогу в закритті кримінальних справ або звільнення від кримінальної відповідальності, захистить від правоохоронних органів і буде успішно супроводжувати кримінальну справу в суді, юрист по цивільних справах з високою ймовірністю вплине на задоволення позовних заяв або відмову в позові, допоможе в перегляді « невигідних »рішень судів та їх скасування в апеляційному і касаційному провадженні, а фахівець по послугах для бізнесу якісно і в коротких термін зареєструє або ліквідує юридична особа Чи може ФОП, допоможе в бухгалтерських звітах, зробить правовий аналіз або юридичний аудит і на правах юридичної аутсорсингу (абонентського обслуговування) зможе ефективно співпрацювати з компаніями, надаючи їм цінні консультації і супроводжуючи їх діяльність, забираючи на себе всі ризики в юридичному напрямку. І на основі цих принципів будуються наші юридичні послуги в Харкові, де кожен фахівець займається з високою ефективністю в своєму напрямку.

Юрист Харків

Ще зовсім недавно послуги юриста в Харкові надавалися тільки професіоналами своєї справи, ефективність фахівців росла, а разом з нею зростала і репутація їх клієнтів, які майже завжди перемагали в судах і, керуючись юридичними консультаціями фахівців, ухвалювали правильні, юридичні грамотні рішення або моделі поведінки в повсякденному житті. Але останнім часом ситуація змінилася, безліч випускників юридичних вузів стали пропонувати послуги юриста, консультувати і супроводжувати справи в суді не маючи знань і досвіду, їх ефективність була досить низькою і суспільстві поширилися такі поняття, де юрист нічого не робить і тільки передає хабара, всіляко уникає роботи, забуває про справу клієнта і ін. Саме цим більшість з них і займалося під час навчання, і тепер таке ж відношення поширилося і на їх роботу, і, якщо врахувати, що проходження тестів за гроші, поку пка іспитів, відкуп від практики і навіть написання диплома було виконано сторонніми фахівцями, то не варто дивуватися тій ситуації, яка склалася сьогодні в юриспруденції. Але наша компанія вже сьогодні протистоїть цьому і своїм прикладом показує, що може бути інакше, що ці негативні наслідки неякісної освіти більшості юристів тимчасові і в скоро все зміниться в кращу сторону. І допоможе нам в цьому банальні правила ринку, де якісне надання юридичних послуг, в кінці кінців, витіснить неякісне, і люди будуть менше стикатися з непрофесіоналами і з їх завищеними цінами.

До речі, про ціни, висока вартість послуг може бути виправдана тоді, коли їх якість на найвищому рівні, що призводить до перемог в судах, суперечках і т.д., але через ситуацію з випускниками вище - ця ціна найчастіше просто спроба « відбити »свої витрати на вкладення при навчанні, і на якість послуг воно не впливає.

У компанії «Алібі» працюють фахівці, які ретельно підбираються, в тому числі і з урахуванням тих ризиків освіти, описаних вище. Наші юристи мають знання і досвід роботи в різних напрямках юридичної сфери, і вони знають всі тонкощі і нюанси, які можна застосувати кожної зі сторін. Як на стороні позивача, так і на стороні відповідача, як в позовах проти роботодавця, так і в захисті роботодавця від таких позовів, як в оскарженні спадщини, так і в підтвердженні його законності - ми успішно працюємо в обох напрямках і знаємо, що може застосувати наша сторона, а що можуть наші опоненти, включаючи незаконні і напівзаконні методи, і ми успішно реагуємо на них, визначаючи вирішальний напрямок, де і застосовуємо найбільш успішні з точки зору ефективності та практики прийоми.

Адвокат Харків

Особливу увагу ми приділяємо нашій адвокатській діяльності. Захист в кримінальних справах, представництво інтересів в адміністративних, цивільних справах, послуги адвоката для бізнесу, вирішення сімейних спорів - перелік напрямів, де можна успішно застосовувати адвокатську діяльність досить великий, Ви можете детально ознайомитися з ними в розділі юридичних послуг. На практиці послуги адвоката в Харкові будуть більш ефективні, якщо вони використовуються на самому ранньому етапі справи, ще до розгляду його судом, але ми також здатні допомогти і на останніх етапах, і саме тут ми зазвичай застосовуємо найбільшу кількість юридичних та адвокатських прийомів, які і впливають на прийняття рішення судом, необхідне нам. Виходячи з цього можемо дати раду - слід чекати найбільшої активності Ваших опонентів також на заключних етапах, так можна програти з 99% доказів на руках і тут впевненість легко трансформується в подив і шок. І радимо навіть зі 100% шансами позитивного для вас рішення суду звертатися до хорошого адвоката, адже тільки він зможе «відбити» або заблокувати вирішальну атаку опонента, про яку Ви б ніколи не здогадалися. Прикладів в нашій практиці багато, ми б не хотіли їх розголошувати, не тільки через те, що наші конкуренти дізнаються про них, а скоріше через те, що людина без юридичної досвіду захоче ними скористатися і може погіршити своє становище. Але дещо вже не є секретом і як приклад підійде, наприклад, це подача позову вночі перед ключовою датою, затягування вирішення питання, використання неявки відповідача, несподіваний свідок у суді, документ або експертиза, що з'являється в останній момент і т.д. Багато чого можна застосувати на останніх етапах розгляду справи, але якщо допомога адвоката буде надана з самого початку - ніякого діла може взагалі не бути, а позитивне рішення може бути прийнято взагалі без суду. І, відповідно, це буде дешевше, іноді звичайна консультація адвоката дозволяє заощадити значні кошти, адже юридично вірна модель поведінки на першому етапі, обрана, виходячи з ради адвоката, буде набагато дешевше, ніж оплачуване його час для участі в численних засіданнях суду, коли вже були зроблені помилки з юридичної точки зору. Так що завжди більше шансів виграти з підключенням адвоката на першому етапі, а ще більше шансів, якщо цей адвокат буде з юридичної компанії «Алібі»!

Звертайтеся до нас, і Ви переконаєтеся в вигідності використання послуг юристів компанії «Алібі» в будь-яких сферах!

Читати далі