Акції


  Поширюється тільки на одне конкретну фізичну особу, вказане клієнтом у формі консультацій, письмовій правової позиції, підготовки позовів, апеляцій, касацій  За умови одноразового замовлення даним клієнтом однієї юридичної послуги на суму 10 000 грн. и більше  Під скасуванням мається на увазі подача заяви про скасування судового наказу, який в разі невідповідності законодавству може бути скасований судом  За умови, що зарплата штатного юриста перевищує 10 000 грн.  Акція не поширюється на місто Київ і місто Харків  Оплата здійснюється в разі перегляду одного рекламного ролика не менше 50 000 особами на каналі YouTube  Під рішенням не на користь клієнта мається на увазі рішення ЄСПЛ або міжнародного комерційного арбітражу  За умови задоволення судом позовної заяви клієнта  Є акцією юридичних послуг. Чи не є рекламою лікарських препаратів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації  За умови одноразової сплати 9 місяців абонентського юридичного обслуговування  Акція не поширюється на Харків і Харківську область.
  У разі винесення судом рішення про позбавлення водійських прав - повертаємо клієнту гонорар юридичної компанії назад в розмірі 1500 грн.


  Період дії акцій з 01.07.19 по 31.12.19. Дія акції може бути продовжено або достроково припинено. Ціна на дані юридичні послуги до початку акції становили не менше 10 000 грн. Подробиці акцій по телефону +38 (067) 13 05 666.


Організатор акцій - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "АЛІБІ". Акції діють на всій території України, за винятком територій на яких тимчасово відсутня державна влада уряду України. Фотографії та зображення носять виключно естетичний і гумористичний характер. Перерахована вище інформація вказана як суб'єктивна думка організатора акції. Окрім вищезгаданої вартості юридичних послуг, послуг юриста, послуг адвоката, клієнт додатково оплачує при необхідності судовий збір, витрати на пошту і т.п.


Архів акцій

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!