Про компанію


365 днів на рік

Працюємо над вирішенням завдань 365 днів на рік і досягаємо максимального результату

Робимо складне простим

Робимо складне простим з найменшими витратами клієнта

В будь-якій точці країни

Вирішуємо поставлені завдання в будь-якій точці країни

Індивідуальний підхід

Індивідуальний і креативний підхід до кожного клієнта, адже перемагаєте Ви - перемагаємо ми

Заробляємо завдяки закону

Заробляємо завдяки закону, але не граємо з долею клієнта


Наша команда:

Не менш

36

годин на рік

Кількість

адвокати та юристи ЮК АЛИБИ витрачають для вирішення 1 справи

Більше

2400

годин на рік

Кількість

наші адвокати та юристи проводять в судових засіданнях

Близько

12

гігабайт

Кількість

документів на рік обробляють наші юристи для захисту клієнтів

Від 100 тисяч до 1 мільйона

Кількість

букв закону використовує ЮК Алібі для перемоги лише одного клієнта

В 2 рази більше,

Кількість

ніж родичам, адвокати і юристи ЮК АЛИБИ приділяють часу своїм клієнтам.

Тому клієнти - частина родини Юридичної компанії АЛІБІ!

Більше

1000

людських доль

Кількість

залежать від правильності рішень, які приймають адвокати і юристи ЮК АЛІБІ

від 15 до 30

Кількість

млн. гривень, що належать клієнтам ЮК АЛИБИ, ми захищаємо від опонентів протягом року

Не менше 5 дерев

Кількість

в рік зберігає ЮК Алібі, використовуючи електронний документооберт


Відповімо на свавілля Законом.
Перемагаєте ВИ - перемагаємо МИ!

 

В наші дні користуватися послугами сімейного адвоката або хорошого юриста-професіонала - вже не розкіш, а часто - необхідність. Беспредел відбувається у всіх сферах нашого життя з яким ми стикаємося щодня, починаючи від недобросовісних продавців на ринку і закінчуючи органами державної влади. Особливо це стосується людей, які пов'язані з веденням власного бізнесу, різних фірм і підприємств. І на це свавілля ми відповідаємо законом!

Юрист чи не єдиний професіонал, від якого залежить забезпечення в суспільстві громадянських прав і свобод, розвиток процесів державотворення. До незалежності в Україні було лише 5 вищих навчальних закладів, які готували юристів, як для нашої держави, так і для інших країн. Відомо, що необхідність в них з розвитком демократичних, ринкових інститутів держави зростає. Але знову ж таки виникає питання про підготовку, про те розумному межі між кількістю і якістю, який небажано переходити. В Україні диплом про юридичну освіту видають майже 300 (!) Факультетів та вузів. Це майже стільки, як і у всіх країнах Європи разом узятих. Сьогодні в Великобританії близько 100 університетів, у Франції - близько 80, в Італії - близько 60, в Польщі - 11, а в Україні - 904 (!), З них в 288 (!) Вчать майбутніх юристів.


Про компанію


У 2010 році в Харківській юридичній академії навчалося близько 22 тисяч студентів. Сьогодні ж навчається близько 14 тис. Студентів. Якщо підрахувати кількість випускників Харківського вузу за час незалежності нашої держави то цифра наближається до 100000 і це тільки один Харківський вуз. А скільки юристів випустили інші вузи Харкова, які мають спеціальність право в своєму розкладі? І тому перед кожною людиною вирішили звернутися за юридичною допомогою в Харкові стане питання: як вибрати хорошого фахівця, щоб не дорого і якісно була вирішена виникла проблема.

На даний момент ринок юридичних послуг досить широко розвинений не тільки в Харкові і області, а й в цілому по Україні. У рекламних газетах і інтернеті представлена величезна кількість пропозицій від юристів, адвокатів, різних юридичних фірм і компаній. Як зробити правильний вибір і знайти саме того фахівця, який грамотно і високоякісно виконає роботу, зможе дати гарантії результату, повністю відповідає перед замовником, завжди готовий відповісти на будь-які питання з виниклої проблеми. Адже замовник довіряє юристу не тільки вирішення конкретного завдання, але і в якійсь мірі своє фінансове благополуччя в майбутньому. І звичайно, нікому з нас зовсім не хочеться потрапити до тих, хто не здатний виконати свою роботу, а в деяких випадках через відсутність кваліфікації і безвідповідального ставлення може ще більше нашкодити справі. В цьому і є головне і не єдина відмінність нашої юридичної компанії від інших так званих "професіоналів". Ми надаємо тільки якісні послуги. А наші ціни цілком прийнятні.

 

Є відмінний анекдот на юридичну тему:

«Розмовляють два адвоката, батько і син:
Син: Папа, я виграв процес, який ти не міг закінчити 20 років.
Батько: Вітаю, синку, ти залишив нашу сім'ю без клієнта, який годував нас 20 років»

 

Цей анекдот старий як світ. Але, як відомо, в кожному жарті є і частка правди. Ще не перевелися юристи та адвокати які, надаючи Вам "послуги", навмисно тягнуть процес лише для того, щоб побільше вивудити грошей. У кожній професії зустрічаються горе-фахівці та юриспруденція не виняток адже існує безліч вільно практикуючих юристів, фірм і компаній. У чому відмінність між юридичною фірмою і компанією можете дізнатися тут. А уникнути подібного можна різними способами. Один з них, матеріальна зацікавленість юриста в якнайшвидшому і якісному розгляді справи. Це можна зробити, наприклад, укладенням договору «під ключ» з оплатою за фактом виконання робіт. Чим швидше отримаєте ви свої гроші або дозвольте проблеми, тим швидше отримає свій гонорар юрист. Тим самим ви вбережете себе від мляво поточних процесів, і постійних витрат і мотивуєте юриста на отримання позитивного результату.

Юридична компанія Алібі це синонім досвідчених юристів, грамотного і нестандартного підходу до будь-якої виниклої у Вас проблеми для її гарантованого дозволу. Перемагаєте Ви - перемагаємо ми!


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!