Про компанію


Працюємо над вирішенням завдань 365 днів на рік і досягаємо максимального результату

Робимо складне простим з найменшими витратами клієнта

Вирішуємо поставлені завдання в будь-якій точці країни

Індивідуальний і креативний підхід до кожного клієнта, адже перемагаєте Ви - перемагаємо ми

Заробляємо завдяки закону, але не граємо з долею клієнта


Наша команда:

Не менш

36

годин на рік

адвокати та юристи ЮК АЛИБИ витрачають для вирішення 1 справи

Більше

2400

годин на рік

наші адвокати та юристи проводять в судових засіданнях

Близько

12

гігабайт

документів на рік обробляють наші юристи для захисту клієнтів

Від 100 тисяч до 1 мільйона

букв закону використовує ЮК Алібі для перемоги лише одного клієнта

В 2 рази більше,

ніж родичам, адвокати і юристи ЮК АЛИБИ приділяють часу своїм клієнтам.

Тому клієнти - частина родини Юридичної компанії АЛІБІ!

Більше

1000

людських доль

залежать від правильності рішень, які приймають адвокати і юристи ЮК АЛІБІ

від 15 до 30

млн. гривень, що належать клієнтам ЮК АЛИБИ, ми захищаємо від опонентів протягом року

Не менше 5 дерев

в рік зберігає ЮК Алібі, використовуючи електронний документообертПрацюємо без обмежень

Послуги для малого бізнесу

Супроводжуємо справи про адміністративні правопорушення

Захистимо від правоохоронних органів

Рішення для великого бізнесу

Супровід кримінальних справ

Скасування рішень про накладення штрафів

Захистимо авторські права

Рішення про стягнення аліментів

Розв'язання сімейних спорів

Юридичний захист бізнесу від рейдерства

Витягнемо з найскладніших ситуацій

Допомога у скасуванні рішень органів влади

Вирішення господарських спорів

Захист від органів державного контролю і нагляду

Допомога в перегляді "невигідних" рішень

Допомога в уникнення штрафів на дорогах

Допомога у вирішенні питань з міграційною службою

Легалізація земельних ділянок

Допомога у вирішенні кредитних суперечок

Звільнення від кримінальної відповідальності

Юридичний аутсорсинг для бізнесу

Правовий аналіз / юридичний аудит для бізнесу

Відповімо на свавілля Законом.
Перемагаєте ВИ - перемагаємо МИ!

 

В наші дні користуватися послугами сімейного адвоката або хорошого юриста-професіонала - вже не розкіш, а часто - необхідність. Беспредел відбувається у всіх сферах нашого життя з яким ми стикаємося щодня, починаючи від недобросовісних продавців на ринку і закінчуючи органами державної влади. Особливо це стосується людей, які пов'язані з веденням власного бізнесу, різних фірм і підприємств. І на це свавілля ми відповідаємо законом!

Юрист чи не єдиний професіонал, від якого залежить забезпечення в суспільстві громадянських прав і свобод, розвиток процесів державотворення. До незалежності в Україні було лише 5 вищих навчальних закладів, які готували юристів, як для нашої держави, так і для інших країн. Відомо, що необхідність в них з розвитком демократичних, ринкових інститутів держави зростає. Але знову ж таки виникає питання про підготовку, про те розумному межі між кількістю і якістю, який небажано переходити. В Україні диплом про юридичну освіту видають майже 300 (!) Факультетів та вузів. Це майже стільки, як і у всіх країнах Європи разом узятих. Сьогодні в Великобританії близько 100 університетів, у Франції - близько 80, в Італії - близько 60, в Польщі - 11, а в Україні - 904 (!), З них в 288 (!) Вчать майбутніх юристів.У 2010 році в Харківській юридичній академії навчалося близько 22 тисяч студентів. Сьогодні ж навчається близько 14 тис. Студентів. Якщо підрахувати кількість випускників Харківського вузу за час незалежності нашої держави то цифра наближається до 100000 і це тільки один Харківський вуз. А скільки юристів випустили інші вузи Харкова, які мають спеціальність право в своєму розкладі? І тому перед кожною людиною вирішили звернутися за юридичною допомогою в Харкові стане питання: як вибрати хорошого фахівця, щоб не дорого і якісно була вирішена виникла проблема.

На даний момент ринок юридичних послуг досить широко розвинений не тільки в Харкові і області, а й в цілому по Україні. У рекламних газетах і інтернеті представлена величезна кількість пропозицій від юристів, адвокатів, різних юридичних фірм і компаній. Як зробити правильний вибір і знайти саме того фахівця, який грамотно і високоякісно виконає роботу, зможе дати гарантії результату, повністю відповідає перед замовником, завжди готовий відповісти на будь-які питання з виниклої проблеми. Адже замовник довіряє юристу не тільки вирішення конкретного завдання, але і в якійсь мірі своє фінансове благополуччя в майбутньому. І звичайно, нікому з нас зовсім не хочеться потрапити до тих, хто не здатний виконати свою роботу, а в деяких випадках через відсутність кваліфікації і безвідповідального ставлення може ще більше нашкодити справі. В цьому і є головне і не єдина відмінність нашої юридичної компанії від інших так званих "професіоналів". Ми надаємо тільки якісні послуги. А наші ціни цілком прийнятні.

 

Є відмінний анекдот на юридичну тему:

«Розмовляють два адвоката, батько і син:
Син: Папа, я виграв процес, який ти не міг закінчити 20 років.
Батько: Вітаю, синку, ти залишив нашу сім'ю без клієнта, який годував нас 20 років»

 

Цей анекдот старий як світ. Але, як відомо, в кожному жарті є і частка правди. Ще не перевелися юристи та адвокати які, надаючи Вам "послуги", навмисно тягнуть процес лише для того, щоб побільше вивудити грошей. У кожній професії зустрічаються горе-фахівці та юриспруденція не виняток адже існує безліч вільно практикуючих юристів, фірм і компаній. У чому відмінність між юридичною фірмою і компанією можете дізнатися тут. А уникнути подібного можна різними способами. Один з них, матеріальна зацікавленість юриста в якнайшвидшому і якісному розгляді справи. Це можна зробити, наприклад, укладенням договору «під ключ» з оплатою за фактом виконання робіт. Чим швидше отримаєте ви свої гроші або дозвольте проблеми, тим швидше отримає свій гонорар юрист. Тим самим ви вбережете себе від мляво поточних процесів, і постійних витрат і мотивуєте юриста на отримання позитивного результату.

Юридична компанія Алібі це синонім досвідчених юристів, грамотного і нестандартного підходу до будь-якої виниклої у Вас проблеми для її гарантованого дозволу. Перемагаєте Ви - перемагаємо ми!


Серія 1
Дані відео не є рекламою, а є відеопродукцією з використанням театральних вистав, концертів, інформаційних, музичних, розважальних, спортивних та навчальних програм. Їх спонсором є юридична компанія «Алібі», якій належать всі права на дані відео.

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!