Послуги

Вирішення господарських спорів

Вирішення господарських спорів

Судові розгляди забирають багато часу, коштів, сил і відволікають від побудови бізнесу і його розвитку? Наші юристи завжди раді прийти Вам на допомогу! Адже вони, будучи фахівцями в галузі права, допоможуть уникнути Вам втрат і вирішити ситуацію напружену ситуацію. Наші професіонали вбережуть бізнес від фінансових втрат і позовних вимог в разі виникнення різних видів господарських спорів будь то стягнення дебіторської заборгованості, визнання договору недійсним, корпоративних або земельних суперечок! Практичний досвід і спритність наших юристів дозволить забезпечити подачу якісного позову, судовий захист в господарських судах і виграти навіть ту справу, яку багато юристів господарники і адвокати у господарських справах вважали програшним.

Якщо Ваше підприємство опинилося в складній ситуації, а бізнесу загрожують великі втрати, юристи компанії «Алібі» швидко і конструктивно зможуть вирішити виниклі проблеми з урахуванням усіх можливих правових механізмів з метою захисту Ваших прав.

Якщо у Вас виник господарський спір, зверніться до фахівців юридичної компанії "Алібі", детально розкажіть суть спору, надайте необхідну документацію і Ваша проблема вже не проблема а справа рук кваліфікованого юриста. Ми проконсультуємо, проведемо юридичну оцінку існуючої господарської документації та озвучимо рекомендації щодо бізнес ситуації.

Вирішуємо не вирішує !!!

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!