Послуги

Як повернути права якщо у вас їх забрали за п'янку за кермом? Чи можливо виграти суд щодо позбавлення водійського посвідчення? Що робити і де отримати допомогу?

Ви потрапили на наш сайт і читаєте цю статтю з однієї причини - у вас забрали права або якщо правильно вже говорити, то водійське посвідчення, за водіння в нетверезому вигляді за статтею 130 частина 1 або частина 2 КУпАП та ви дуже хочете його повернути, але не знаєте що робити.

Прикрий випадок, особливо якщо враховувати величезні штрафи і перспективу позбавлення водійських прав судом на цілий рік або навіть два, але досить поширений в нашій країні. Наприклад за 2017 рік поліцією в Україні було зафіксовано 114 тисяч випадків керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння і це на 25% більше ніж в 2016. Ми не будемо ні виправдовувати, ні таврувати ганьбою тих на кого був складений протокол за керування в нетверезому вигляді . П'янка до хорошого нікого не доводила. Наша юридична компанія лише закликає всі сторони діяти в рамках закону і надає допомогу при позбавленні прав в суді.

Варто відзначити що часто представники правоохоронних органів виявляються не праві, а іноді навіть упереджено і безпідставно підозрюють автомобілістів у вживанні алкоголю, вимагаючи проїхати в якусь свою лікарню або подихати в невідомо який прилад із заздалегідь розпакованим мундштуком для алкотестера. Наслідки цього можуть виявитися для вас дуже сумними, таких випадків вистачає, як і нечесних правоохоронців і судова практика це переконливо доводить, тому виграти суд і забрати своє посвідчення водія цілком реально. Але все ж будьте обережні і пильні!

Ви запитаєте що ж робити якщо поліція все-таки відібрала права і як повернути права не чекаючи їх позбавлення за так звану в народі п'янку за кермом? Відповідь проста-не пускати все на самоплив і оскаржити протокол про адміністративне правопорушення в суді скориставшись послугами Автоюрист.

Повернення прав вимагає підготовки, досвіду і хорошого знання законодавства так як існує безліч передбачених законом процедур при огляді на стан алкогольного сп'яніння, правил складання протоколів, наявності свідків і багато іншого, якими співробітники поліції часто нехтують. І тоді, при грамотному наданні допомоги з боку юриста і справедливому судді помітно зростають шанси повернути відібране водійське посвідчення. Краще ж його повернути достроково, чи не так? Це можна зробити протягом трьох місяців з моменту правопорушення довівши свою невинуватість в суді. Погодьтеся це краще ніж потім платити величезний штраф і чекати цілий рік а то і два, якщо мова йде про повторне правопорушення.

Якщо ви не знаєте що робити в ситуації, що складній ситуації, звертайтеся до нас! У нашій компанії діють демократичні ціни на юридичну допомогу за цією послугою , досвідчені юристи і що особливо важливо - справедливий підхід до кожного клієнта: укладення договору і повернення основної суми при негативному сценарії. А при виграші справи в суді Вам це буде коштувати вдвічі а то і втричі дешевше ніж штраф і супутнє обов'язкове позбавлення прав.

Отримати консультацію та укласти договір можна телефону і адресою.

Хочете більше дізнатися більше про те як уникнути штрафу і позбавлення прав за ст. 130 КУпАП?

А чи знаєте ви чому українські суди відпускають п'яних водіїв і повертають їм права?


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!