Послуги

Юридичні послуги. Надання юридичних та бухгалтерських послуг. Ціни і види

Юридичні послуги

Якісні юридичні послуги - запорука успішного результату

Надання юридичних послуг - це ніша, в які задіяно безліч фахівців в юридичній галузі. Величезна кількість фірм готові запропонувати свої послуги. Таким чином, перед людиною, які потребують кваліфікованої допомоги, стоїть дилема - до кого ж звернутися. Безперечно, всім обіцяють ефективний результат вирішення спору на користь клієнта. Ми не будемо голослівними. Наша юридична компанія «Алібі» має безліч успішно вирішених справ. Ми захищаємо інтереси наших клієнтів у всіх існуючих інстанціях і правових сферах. Юридичні послуги надаються досвідченими адвокатами, юристами, що мають за своїми плечима знання і вагому практику.

Юридична компанія «Алібі» динамічно розвивається і активно стежить за змінами в чинному законодавстві України. Ми знаходимо всі нюанси і звертаємо увагу на кожну дрібницю для ефективного захисту інтересів наших клієнтів.

Види наших послуг

Будь-яка послуга починається з юридичної консультації. Фахівці «Алібі» уважно вникають в суть проблеми. Нам важлива кожна деталь, тому під час консультації, ми задаємо всі запитання. Крім юридичної консультації, ми надаємо наступний спектр послуг:

 • Складання позовів. Позовна заява з дотриманням всіх вимог закону і з урахуванням всіх обставин, скласти вдається не всім. Наші фахівці грамотно складають позови адже цей процес є одним з найбільш основоположних моментів у подальшій долі Вашої справи.
 • Складання договорів. Договір - складна і важлива частина відносин в цивільній сфері. Від нього може залежати подальше вирішення спорів і навіть отримання прибутку.
 • Збір доказів, необхідних документів, участь в судовому процесі, супровід справи.
 • Отримання рішення суду.
 • Захист у сфері кримінального права. Тут ми усвідомлюємо всю серйозність питання і залежність від цього подальшої долі людини. Тому у нас працюють тільки професіонали своєї справи.
 • Представлення інтересів в цивільному та господарському процесах. Далеко не завжди питання можна вирішити шляхом переговорів. Саме в даному випадку і потрібен знає фахівець в області права, який правильно вибудує лінію поведінки.
 • Ефективний захист бізнесу.
 • Отримання довідок в сфері нерухомості.
 • Допомога в сфері оподаткування.
 • Абонентське обслуговування. Комплексний супровід бізнесу командою фахівців дозволить Вам не тільки правильно вибудувати стратегію ведення підприємницької діяльності, знаходиться завжди під захистом від усіляких контролюючих органів, здійснювати правильні і продумані дії, але і також значно заощадити фінансові витрати.
 • Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб.
 • Послуги в різних правових галузях - сімейному, житловому, земельному та інших.

Вартість юридичних послуг

На нашому сайті Ви зможете ознайомитися не тільки з переліком надаються нашою компанією послуг , але і їх вартістю в розділі прайс . Ми можемо сказати тільки одне - ми дотримуємося принципу адекватності при формуванні цін. Ми зможемо надати якісні юридичні послуги в найкоротші терміни. Головне в нашій справі - робота виключно на результат з мінімізацією ризиків для кожного клієнта.

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!