Послуги

Юрист Харків

Хто такий юрист і чим він займається?

Практично кожній людині рано чи пізно стають необхідні послуги юриста. Це можуть бути різні ситуації - оформлення ліцензії, складання договору, вирішення спору, позбавлення прав, сплати аліментів тощо Юрист (Харків) - це людина, яка володіє спеціальними знаннями в галузі права. Безумовно, такі пізнання необхідно отримати у вищому навчальному закладі і закріпити їх практичним досвідом. Харків завжди вважався містом юристів. Тут безліч місцевих жителів, а також гостей міста, отримують юридичну освіту. Стати юристом, власне, може кожен, але не кожен - хорошим. Дана діяльність не контролюється на законодавчому рівні. Тому при виборі юриста необхідно бути гранично уважним.

Сфери, в яких працюють юристи в Харкові , дуже різноманітні:

  • • Дозвіл різних видів суперечок. Це може бути трудове напрямок, сімейні питання, господарські суперечки та багато іншого.
  • • Супровід бізнесу. Дана сфера користується особливою популярністю, оскільки під час підприємницької діяльності досить часто виникають конфлікти з правоохоронними та перевіряючими органами, дозволити які зможе тільки людина з досвідом.
  • • Соціальна сфера. Тут юристи перевіряють законність дій різних органів, наприклад, соціального захисту населення, нарахування пенсій.

Юристи компанії «Алібі» - якість, надійність, успіх

Достаток пропозицій в області права призводить до того, що звичайній людині дуже складно розібратися, хто ж є професіоналом своєї справи і до кого звернутися за допомогою. Безумовно, компанії запевняють в тому, що їхні юристи найкращі. У більшості випадків, це все лукавство. Насправді, кількість юристів, які відповідально і серйозно підходять до виконання своїх обов'язків, значно менше.

Якщо Вам потрібен юрист (Харків) , який якісно і ефективно застосовує свої професійні навички, рекомендуємо звернутися в юридичну компанію «Алібі». Наші юристи володіють всіма достоїнствами, які виділяють їх серед інших фахівців. До них відносяться:

  • • Цілеспрямованість. Важлива якість, якою повинен володіти кожен хороший юрист. Пустити справу «на самоплив» - це показати свій не професіоналізм і безвідповідальність. У нашій компанії працюють професіонали в юридичній сфері, які швидко йдуть до успіху і задоволення побажань клієнта на всі 100%.
  • • Відповідність діяльності нормам моралі. Звичайно ж, ми бездоганно дотримуємося чинного законодавства. При цьому, ми не забуваємо, що люди, які до нас звернулися, зіткнулися з певними проблемами. Отже, ми формуємо нашу діяльність і на моральних принципах. Ми: шанобливо ставимося до клієнта, повністю вникаємо в суть виниклого питання, працюємо тільки на результат, незалежно від того, хто до нас звернувся.
  • • Відповідальний підхід до своєї роботи. Цей критерій допомагає дисциплінувати фахівця. Юрист, відповідально відноситься до своїх обов'язків, завжди порадує успішним результатом.

Ціна консультацій

Юрісткомпаніі «Алібі» Харків - це дипломований фахівець, який має досвід роботи в різних галузях права. Одним з найбільш важливих питань для клієнта є ціни послуг, що надаються.

Вартість усної консультації починається від 200 гривень, письмовій - від 400 гривень. Ціна консультацій буде залежати від того, яку саме проблему необхідно буде вирішити, яка кількість операцій потрібно буде виконати (вивчення документів, реєстрів, судових рішень і т.п.), тимчасових витрат. Ви можете записатися на консультацію до юриста і уточнити її вартість за вказаними на сайті номерами телефонів. Консультація може проводитися як віддалено так і в офісі розташованому в м Харків.


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!