Новости

Закон «Про валюту»: загальні зміни з лютого

26.09.2018 22:00Источник: Медиа портал «Алиби»

Керівник проектів та програм департаменту відкритих ринків НБУЕмал Бахтарі під час Першого валютного форуму розповів порталу Finance.ua, що зміниться в Україні, коли введуть в дію ЗУ «Про валюту і валютні операції» 7 лютого 2019 року:

1. Збільшиться граничний строк здійснення розрахунків за експортно-імпортними контрактами – до 365 днів. Зараз 180 днів

2. Скасування валютного нагляду для експортно-імпортних операцій до 150 тис. грн (300 тис. при зміні законодавства).

3. Скасування індивідуальних ліцензій – заміна системою е-лімітів.

4. Скасування санкцій у вигляді припинення зовнішньоекономічної діяльності за порушення строків розрахунків.

5. Відкриття рахунків юридичними особами – нерезидентами в уповноважених банках та юридичними особами – резидентами за межами України із наданням інформації за такими рахунками резидентів (в процесі обговорення із ДФС).

6. Повідомчий характер надання інформації щодо зовнішніх запозичень.

7. Online купівля іноземної валюти фізичними особами.

З 1 листопада 2018 року ослаблено валютний контроль для купівлі іноземної валюти нерезидентами з метою повернення за кордон іноземних інвестицій за результатами операцій з ОВДП ,повідомляє finance.ua

Про це повідомив заступник голови Національного банку Олег Чурій під час щоквартальної зустрічі Правління НБУ з керівниками сорока найбільших банків країни, повідомляє прес-служба Нацбанку.

“Національний банк продовжує проводити валютну лібералізацію, спрямовану на поліпшення інвестиційного клімату. Так, з 1 листопада буде ослаблено валютний контроль для купівлі іноземної валюти нерезидентами з метою повернення за кордон іноземних інвестицій за результатами операцій з ОВДП”, – зазначив Чурій.

За його словами, послаблення валютного контролю для нерезидентів стане одним із кроків у комплексі заходів, спрямованих на збільшення припливу іноземного капіталу на ринок державного боргу України.

“Разом з законом про номінального утримувача і відкриттям рахунку міжнародного розрахункового депозитарію в депозитарії НБУ це допоможе збільшити приплив іноземного капіталу на ринок державного боргу України”, – зазначив заступник голови НБУ.

Фото: Новое Время

Форма обратной связи:

Вы не ввели имя
Вы не ввели контакты
Вы не ввели контакты
Вы не ввели сообщение

Все поля обязательны к заполнению

Ваше сообщение успешно отправлено

В ближайшее время с Вами свяжется специалист нашей компании и ответит на вопросы.

Спасибо за обращение!