Новости

Затверджено Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, — Зубко

06.09.2018 18:00Источник: Медиа портал «Алиби»

Ми затвердили довгоочікувані документи — Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір. Фото: ТОВ "Вінниця комфортсервіс"

Ці документи повноцінно запускають ринок управління багатоквартирними будинками і стимулюватимуть його розвиток на конкурентних засадах. Це ще один дуже важливий крок до забезпечення якісних житлово-комунальних послуг та прозорості відносин між співвласниками багатоповерхівок та управителями. Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. 

«Це чіткі, єдині і зрозумілі для всіх правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Тепер співвласники зможуть самостійно й вільно обирати управителя, встановлювати умови надання послуги і розмір оплати. Також чітко визначені права та обов’язки співвласників та управителів. А, головне —  їх відповідальність, умови розірвання договору й припинення надання послуги», — зазначив  Геннадій Зубко.

Правила та Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком запроваджуються відповідно до законів «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та «Про житлово-комунальні послуги».

Вспомните новость: Жильцов дома с ОСМД должны уведомлять о решении общего собрания лично

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: minregion.gov.ua

 

Форма обратной связи:

Вы не ввели имя
Вы не ввели контакты
Вы не ввели контакты
Вы не ввели сообщение

Все поля обязательны к заполнению

Ваше сообщение успешно отправлено

В ближайшее время с Вами свяжется специалист нашей компании и ответит на вопросы.

Спасибо за обращение!