Юридичний рентген контрагента

Замовлення послуг:

Сума: 0 грн.

Послуги не вибрані

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти

Вкажіть ПІБ або ФОП особи, що перевіряється (якщо відомий ІПН) або найменування юридичної особи (якщо відомий ЄДРПОУ) українською мовою:

Замовлення в обробці

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії.

Дякуємо за звернення!


Виберіть у списку вище пункти, що Вас цікавлять, та відправте форму "Замовлення послуг", ввівши у відповідних полях своє ім'я, номер телефону та інформацію про контрагента. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для подальших інструкцій. Після відправки форми залишайтеся, будь ласка, на зв'язку.
Або зв'яжіться з нами найбільш зручним для Вас способом, наприклад, зателефонувавши нам за номерами:

+38 (067) 13 05 666   +38 (050) 13 05 666

або написав нам на E-mail:

alibi-ua@i.ua

Також пропонуємо стежити за нашими новинами в Facebook, Instagram і YouTube - якщо оновиться інформація, що стосується юридичного рентгена контрагента - ми обов'язково напишемо про це пост. Ще ми активно використовуємо месенджери - пишіть нам в Viber або Telegram - посилання на наші канали шукайте в верхній частині сайту. Натиснувши на відповідний значок з мобільного телефону можна з'єднатися з нами. У робочі години також можливе отримання відповіді за допомогою чату SiteHeart - він з'являється в правій нижній частині цієї сторінки, якщо хтось із наших менеджерів знаходиться в ньому онлайн. Як бачите, способів зв'язатися з нашою компанією безліч - вибирайте кращий з них і телефонуйте, пишіть або заходьте в офіс. В останньому випадку краще попередити заздалегідь про свій візит по телефону або за допомогою месенджера - узгодивши таким чином час зустрічі наші юристи зможуть прийняти Вас якнайшвидше.