Послуги

Що буде якщо не платити кредит?

Взяти кредит просто, але перед цим краще порадитися з юристом

Кредит готівкою за годину, без довідки про доходи і навіть під 0% річних. Знайоме? Такою рекламою рясніють вагони метро, зупинки громадського транспорту і красиві дівчата по телевізору пропонують взяти гроші в борг, адже це дуже швидко і до того ж просто. Більшість з вас напевно це бачили і чули і не один раз, але одні чули, а інші - піддалися спокусі і все ж взяли кредит на будь-які потреби або мрії. А мрії бувають різними: комусь достатньо кількох тисяч гривень на новенький смартфон, а деяким потрібен кредит на кілька тисяч доларів на нову машину. І тоді беруть навіть під іпотеку. Як взяти зрозуміло навіть простому обивателю.

І беруть, піддавшись спокусі володіння новенької і давно бажаною річчю, але не замислюються ні про те як будуть віддавати, ні вчитуються в умови договору. Просто підписують і отримують те що хотіли.

Але проходить час і настає час розплати за кредитним договором перед банком. Добре якщо є гроші і є чим платити. Можна навіть виплатити всю суму боргу з відсотками, але ситуації в житті бувають різні і не завжди у взяв кредит згодом виявляються гроші щоб виплатити борг банку. Доходи можуть різко впасти, люди втрачають роботу, їм скорочують посади і урізують зарплати, а часто і умови отримання кредиту виявляються спочатку обманними, кабальними і не справедливими або змінюються з плином часу (та й таке буває). В такому випадку платити виявляється нічим. Що ж робити запитаєте ви? Можна, звичайно, вимагати відстрочок, розстрочок і реструктуризації від банку. Це буде найправильніший варіант, просто не платити - не найкращий вихід з ситуації, що склалася. Як би не склалися ваші взаємини з банком завжди краще звертатися до юриста або адвоката на початкових етапах, ще до укладення різних договорів і тим більше іпотеки так як юридична консультація в більшості випадків допоможе уникнути можливих помилок і проблем в майбутньому. Тому якщо ви бажаєте правильно оформити банківський вклад, або взяти кредит, оформити іпотеку, заставу, поручительство звертайтеся до юристів нашої компанії, і ми допоможемо уникнути неприємностей для вас в майбутньому. Краще передбачити проблему ніж потім її вирішувати, чи не так?

«Брати гроші то брали, а як віддавати будете думали?» - скажуть у відповідь. Що буде якщо не платити кредити?

Але якщо раптом сталося так що кредит ви взяли, прийшов час його віддавати, а віддавати нічим і немає ні розстрочок, ні реструктуризації. Банк не пішов вам на поступки, подав до суду і тепер намагається примусово стягнути з вас заборгованість і штрафні санкції. А вам доведеться зіткнутися з ним в суді за несплату кредиту, виник так званий кредитний або іпотечний суперечка. Що ж робити? Як вирішити цю проблему? Настав «момент розплати» за красиве життя в борг коли самому вже точно не впорається, адже в банках працює ціла армія юристів, що спеціалізуються на таких випадках і він для них не перший і не останній. І вже повірте, в спокої вони вас точно не залишать в перебігу багатьох місяців або років поки не заберуть не тільки свої гроші, але і відсотки зі штрафами. І можна навіть самому прийти в суд розповідати сльозливі історії (цілком може бути і реальні) що виплачувати борг нічим, у вас троє дітей, хворі батьки на утриманні. Але це нічим вже не допоможе. «Брати гроші то брали, а як віддавати будете думали? »- скажуть у відповідь. І ще додадуть: «Не платити це не вихід! »

Що робити якщо банк вже подав до суду?

Нічого не залишається окрім як відстоювати свої інтереси в суді. У таких суперечках знадобиться допомога кваліфікованого адвоката або юриста, який знайомий з усіма юридичними тонкощами, законами і прийомами (так, так - вивертами, в юридичній справі всі способи хороші :)) таких суперечок. Юриста який може оскаржити законність як укладення самого договору так і його умови. Чи були ви тверезі? Віддавали собі звіт коли його укладали? Чи справедливі були умови договору по кредиту? І таких питань до представників банку може виникнути безліч. Щоб це з'ясувати існує навіть судова бухгалтерсько-економічна експертиза кредитного договору, яка може визнати умови договору не справедливими і свідомо обманними для споживача. Процес цей, звичайно, не швидкий і може розтягнутися на місяці і роки, але іншого виходу, крім оплати боргу, відсотків, пені або повернення майна по іпотеці немає!

Якщо підсумувати все вищевикладене то законних способів як не платити по кредиту безліч. Всіх не перелічити! А кожен випадок індивідуальний і вимагає вивчення документів. Зателефонуйте щоб записатися на консультацію і ознайомтеся з нашими цінами . Не втрачайте часу! Ми обов'язково допоможемо!


Також є цікавим:


Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!