Послуги

Послуги автоюриста

Статті:Послуги автоюриста

Допомога Автоюрист

Автоюрист - це фахівець, який добре знає всі тонкощі законів і відмінно розбирається в ситуаціях на дорозі, які потягли за собою порушення ПДР. У настільки критичному положенні, тільки професіонал зможе прийняти вірне рішення у відносинах з державними органами, іншими учасниками ДТП, страховими компаніями. Навіть з самої безвихідній ситуацій Автоюрист знають як знайти вихід і врятувати свого клієнта. При ДТП дуже важливо для його учасника не розгубитися і вчасно звернутися в юридичну фірму. Спеціаліст по ДТП візьме на себе всю адміністративну тяганину, тим самим, позбавить клієнта від зайвого стресового стану і паніки.

Спеціалізація Автоюрист

Юридична компанія «Алібі» пропонує послуги юриста по ДТП, який максимально швидко і правильно розв'яже всі проблеми, що виникли в результаті такої події. Ви можете скористатися нашими послугами в автомобільній сфері:

  • Представлення інтересів при вирішенні питань зі страховими компаніями. Досить часто, вони хочуть знизити суму виплати або взагалі уникнути її. Автоюрист «Алібі» призначить проведення точної експертизи для того, щоб компанія змогла виплатити страховку автовласникові для покриття всіх своїх витрат.

  • При позбавлення автомобіліста водійських прав. В юридичній практиці, на жаль, почастішали безпідставного і безпричинного позбавлення права на водіння автомобіля. Фахівці нашої фірми ініціюють перевірку всього процесу по залученню водія до відповідальності. Ми проводимо не тільки оцінку по можливості порушення прав, але і оскаржуємо рішення правоохоронних органів у всіх судових інстанціях.

  • Захист законних прав автовласників. За свою довголітню практику в цій сфері, ми може сказати, що почастішали випадки порушення прав водіїв з боку автодилерів. Наприклад, порушення зобов'язань за гарантіями. Такі питання є дуже складними і вимагають пильної підготовки.

  • Захист адвоката в кримінальних справах, пов'язаних з ДТП. Поширення набула ситуація, коли абсолютно невинну людину хочуть зробити винним в ДТП. Наприклад, поставити йому вживання алкоголю за кермом, порушення правил спричинили серйозні наслідки. Але цього не допустять наші фахівці так як ми оскаржуємо рішення поліції та доводимо в суді відсутність провини у нашого клієнта.

  • Допомога при проблемах з автомобілями на Єврономер. Почастішали випадки пред'явлення незаконних вимог працівниками поліції і митниці водіям, які їздять на автомобілях з європейськими номерами. Зокрема порушення митного кодексу та правил ввезення їх на територію України. У таких випадках потрібна висококваліфікована допомога Автоюрист, який відмінно орієнтується в законодавстві цієї сфери і допоможе вам уникнути штрафів в розмірі кількасот тисяч гривень.

  • Стягнення збитків з особи, яка є винуватцем ДТП. Автоюрист нашої компанії допоможе компенсувати нашому клієнту збитки, завдані в результаті ДТП.

Автоюрист від «Алібі»

Хочете безпечно пересуватися по дорозі і не боятися порушення своїх законних прав? Тоді звертайтеся в нашу юридичну компанію за допомогою Автоюрист. Будь-які суперечності в законодавстві будуть використані для захисту наших клієнтів. Ми відновимо рівноправність і законність на дорозі. Наші фахівці оцінять суму необхідних виплат, перспективу для позитивного вирішення спору, спрогнозують долю справи і беззаперечно відстоять ваші інтереси.

Форма зворотнього зв'язку:

Ви не ввели ім'я
Ви не ввели контакти
Ви не ввели контакти
Ви не ввели повідолення

Всі поля обов'язкові до заповнення

Ваше повідомлення успішно відправлено
    

Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець нашої компанії і відповість на питання.

    

Дякуємо за звернення!